هاله سبز

اورتیکا (پروستات)

48,500 تومان
طریقه مصرفروزی 3 مرتبه و هر بار 3 قاشق غذاخوری از محلول را در نصف استکان عرق گزنه حل کرده و یک ساعت قبل از غذا میل نمایید . (مدت زمان مصرف تا رسیدن به نتیجه کامل ).موارد منع مصرفزنان باردار – کودکان زیر 10سال – همزمان با داروهای ضد انعقادی و مدر.عوارض جانبیتا کنون گزارشی نشده است ( در صورت بروز حساسیت به این دارو از مصرف آن خودداری نمایید ).
هاله سبز

هزار برگ (قاعده آور)

48,000 تومان
طریقه مصرفروزی 3 مرتبه و هر بار 3 قاشق غذاخوری از محلول را در نصف استکان عرق بهار نارنج حل کرده و یک ساعت قبل از غذا میل نمایید.موارد منع مصرفزنان باردار – کودکان زیر 9 سال – در دوره قاعدگی.عوارض جانبیدر افراد کم خون ایجاد سردرد هنگام مصرف دارو میکند .
هاله سبز

بادیان (کیست و فیبروم)

48,000 تومان
طریقه مصرفروزی 3 مرتبه و هر بار 3 قاشق غذاخوری از محلول را در نصف استکان سرکه سیب طبیعی حل کرده و یک ساعت قبل از غذا میل نمایید .(مدت زمان مصرف تا رسیدن به نتیجه کامل ).موارد منع مصرفزنان باردار – دختران زیر 12 سال.عوارض جانبیتا کنون گزارشی نشده است.
هاله سبز

آلاله (کمک به ترک اعتیاد)

85,000 تومان
طریقه مصرفروزی 3 بار هر بار 5 قاشق غذاخوری با یک استکان عرق زنجبیل یا عرق دارچین به همراه دو قاشق عسل حل کرده و قبل از غذا میل نمایید.موارد منع مصرفزنان باردار و کودکان زیر 15 سال.عوارض جانبیگزارش نشده است.
هاله سبز

علیسا ( بواسیر )

48,000 تومان
طریقه مصرفروزی 3 بار و هر بار 3 قاشق غذاخوری در نصف استکان آب ولرم حل کرده و دو ساعت قبل هر وعده غذا میل شود . ( مدت زمان مصرف تا رسیدن به نتیجه کامل.موارد منع مصرفخانم باردار و کودکان زیر 10سال.عوارض جانبیتاکنون گزارش نشده.
هاله سبز

کرونیلا ( چاقی )

48,000 تومان

طریقه مصرف

روزی 3 مرتبه و هر بار 3 قاشق غذاخوری از محلول را در نصف استکان آب ولرم با عصاره مالت حل کرده و یک ساعت قبل از غذا میل نمایید و بهتر است تا زمان غذا چیزی میل نشود (مدت زمان مصرف تا رسیدن به نتیجه کامل ).

موارد منع مصرف

زنان باردار – کودکان زیر 3 سال.

عوارض جانبی

تا کنون گزارشی نشده است.

هاله سبز

کاسیا ( پاکسازی کبد )

48,000 تومان
طریقه مصرفروزی 3 بار و هر بار 3 قاشق غذا خوری در یک استکان عرق کاسنی و شاهتره حل کرده و یک ساعت قبل از غذا  میل نمایید.موارد منع مصرفزنان باردار – کودکان زیر 7 سال – اختلالات تیروئیدعوارض جانبیگزارش نشده است.
هاله سبز

ساتیووس (کاهش دهنده فشار خون )

46,000 تومان

طریقه مصرف

روزی سه بار هر بار چهار قاشق غذاخوری از دارو را با یک استکان آب ولرم حل کرده و یک ساعت بعد از غذا میل شود . مدت زمان مصرف حداقل 40 روز می باشد .

موارد منع مصرف

زنان باردار – کودکان زیر 7 سال

عوارض جانبی

تا کنون گزارشی نشده است
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من